http://euroma.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.s1plgk-is-106.jpglink
http://euroma.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.s2plgk-is-106.jpglink

O Firmie

EUROMA to firma działająca na rynku od 2007 roku. Od początku istnienia naszą domeną jest transport międzynarodowy, spedycja i zarządzanie procesem logistycznym. Realizacja tych celów prowadzona jest przez zespół wykwalifikowanych specjalistów potrafiących dostosować się do indywidualnych wymagań Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku ciągle ulepszamy nasz sprzęt i staramy się oferować coraz to lepsze rozwiązania o charakterze transportowo - logistycznym pozwalające znacznie obniżyć koszty transportu Naszych Klientów. Współpracujemy zarówno z mniejszymi firmami jak i dużymi koncernami. Wciągu 5 lat wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i uzyskaliśmy zaufanie wielu renomowanych firm zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Misja

Nadrzędnym celem, który przyświeca naszej działalności jest maksymalne podnoszenie poziomu naszych usług. Pragniemy, aby nasi Klienci byli zaspokojeni w sposób kompleksowy, z uwzględnieniem ich specyficznych wymagań.

zo-pl

Monitoring GPS

Dzięki monitoringowi GPS mamy na bieżąco kontrolę nad naszymi pojazdami, co pozwala nam na bieżąco śledzić trase pojazdów.
 

Transport

Jesteśmy w stanie zapewnić
przewozy pojazdami o:

  • długości do 6.5m i wysokości do 3.0m
  • ładowności do 3,3 tony
  • pojemności do 16 Euro Palet
  • możliwości załadunku bokiem, tyłem lub górą