http://euroma.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.s1plgk-is-106.jpglink
http://euroma.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.s2plgk-is-106.jpglink

Zwrot podatku od wartości dodanej

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku rozszerzyliśmy swoja działalność o odzyskiwanie podatku VAT od towarów zakupionych na terenie całej Europy (np. paliwo, opłaty drogowe, akcesoria).

Nasza oferta zwrotu podatku VAT skierowana jest do przedsiębiorstw, które zapłaciły ten podatek przy nabyciu towarów i usług na terenie krajów Unii Europejskiej, o ile ich nabycie wiązało się z prowadzoną działalnością gospodarczą. Dlatego też, jeśli posiadają Państwo firmę transportową lub Państwa działalność powiązana jest z transportem międzynarodowym ta oferta skierowana jest właśnie do Państwa.

1 2

 

 

Proponujemy Państwu najniższą prowizję na rynku, ustalaną indywidualnie dla każdego klienta.

 

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!!

 

Samodzielnie, z zaangażowaniem własnych doradców przeprowadzimy Państwa firmę przez wszelkie niezbędne formalności. Korzystanie z usług zagranicznych biur podatkowych nie będzie wówczas konieczne co znacznie zoptymalizuje koszty doradcze.

Wniosek o zwrot podatku VAT należy składać najpóźniej do 30 września następującego po roku, w którym przedsiębiorca nabył prawo do zwrotu VAT zapłaconego za granicą (wyjątek stanowi Holandia, z której VAT można odzyskać 5 lat wstecz).

Podpisując umowę z naszą firmą otrzymują Państwo kompleksową opiekę przez cały okres trwania procedur związanych z odzyskaniem  VAT-u od wartości dodanej.

Kompleksowa oferta zawiera:

lbezpłatną analizę otrzymanych dokumentów (np. faktur, paragonów), na podstawie których klient będzie ubiegać się o zwrot zagranicznego VAT;

lwsparcie doradcy w charakterze pełnomocnika,

lzłożenie wniosku we właściwym urzędzie;

lprowadzenie korespondencji z urzędami w Polsce i za granicą;

ldoradztwo w zakresie dokumentów, jakich należy wymagać za granicą przy dokonywaniu zakupu, aby były honorowane przez urzędy skarbowe;

loptymalizacja czasu składania wniosków;

lregularne informowanie o statusie wniosku o zwrot VAT.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

 

NIE CZEKAJ, ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ i SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!!!

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel: 62 736-34-21

 

 

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ NOWEJ STRONY INTERNETOWEJ!

 https://zwrot-vatu.eu Obraz 3Obraz 4obraz 5

Monitoring GPS

Dzięki monitoringowi GPS mamy na bieżąco kontrolę nad naszymi pojazdami, co pozwala nam na bieżąco śledzić trase pojazdów.
 

Transport

Jesteśmy w stanie zapewnić
przewozy pojazdami o:

  • długości do 6.5m i wysokości do 3.0m
  • ładowności do 3,3 tony
  • pojemności do 16 Euro Palet
  • możliwości załadunku bokiem, tyłem lub górą